• آغاز به کار دبیرخانه دومین جشنواره ملی دانشجویی در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن با بخش ویژه ارتباط دانشگاه، صنعت و جامعه
    دومین جشنواره ملی دانشجویی در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن در دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد.

  • برنامه های هفته کتاب دانشگاه سمنان با همکاری انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی
    دبیر انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه از همکاری با کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه برای برگزاری برنامه های هفته کتاب خبر داد.

آخرین اخبار
کارگاه آموزشی
استراتژی های جستجو و مهارت های سواد اطلاعاتی
کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان با همکاری انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان کارگاه آموزشی استراتژی های جستجو و مهارت های سواد اطلاعاتی در روز 24 اسفند ماه 1399 ساعت 11:30 الی 13 برگزار می­‌کند.
 ١٦:٣٤ - 1399/12/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی
نشست مشترک دانشجویان علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان با شورای مرکزی انجمن علمی علم اطلاعات:
برای آشنایی با فعالیت ها و کارکردها، شورای مرکزی انجمن دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان نشست مشترکی با دانشجویان علم اطلاعات برگزار می کند.
 ١٠:١٨ - 1399/12/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری با انجمن
همکاری با انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی
انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان از شما دانشجوی گرامی دعوت به همکاری می کند:
 ١٤:٣٠ - 1399/11/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی گوگل فرم
کارگاه آموزشی Maxqda
مدرسه پاییزه روش پژوهش
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 50
 بازدید امروز : 16
 کل بازدید : 19186
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/5469
دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠
جشنواره اول کاریکلماتور

اولین جشنواره ملی کاریکلماتور

نخستین جشنواره ملی دانشجویی کاریکلماتور درحوزه کتاب، مطالعه و خواندن با دغدغه ارتباط بیشتر دانشجویان با مسئله کتاب و کتابخوانی  توسط انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی با همکاری انجمن ادبیات فارسی دانشگاه سمنان کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان، معاونت پژوهشی و فناوری و معاونت فرهنگی دانشگاه سمنان برگزار شد.

این جشنواره نخستین جشنواره ای است که در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن در سطح کشور برای نخستین بار به میزبانی دانشگاه سمنان، با ارائه طرحی از سمت انجمن و گروه علم اطلاعات و دانش شناسی، توانسته است به قشر تحصیل کرده جامعه برساند که هنوز هم یاری مهربان تر از کتاب یافت نشده است و چه استعدادهایی در پهنه ی ایران عزیز پرورش می یابند و کتاب چه مغزهایی را که پرورش نمی دهد و چه خوب رفیقی است این یار مهربان.

قریب به 400 اثر از اقسا نقاط کشور از جمله سیستان و بلوجستان، شیراز، فردوسی مشهد، تهران، سمنان، قزوین، سرجان کرمان، بوعلی سینا همدان و ... به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از بین این آثار در مراحل داوری 3 اثر به عنوان اثر برگزیده و 7 اثر به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شدند

کلیه آثار ارسال شده به جشنواره در قالب کتابی با عنوان آثار منتخب اولین جشنواره ملی دانشجویی کاریکلماتور حوزه کتاب، مطالعه و خواندن منتشر خواهد شد.


سایتهای مهم