• آغاز به کار دبیرخانه دومین جشنواره ملی دانشجویی در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن با بخش ویژه ارتباط دانشگاه، صنعت و جامعه
    دومین جشنواره ملی دانشجویی در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن در دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد.

  • برنامه های هفته کتاب دانشگاه سمنان با همکاری انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی
    دبیر انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه از همکاری با کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه برای برگزاری برنامه های هفته کتاب خبر داد.

آخرین اخبار
کارگاه آموزشی
استراتژی های جستجو و مهارت های سواد اطلاعاتی
کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان با همکاری انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان کارگاه آموزشی استراتژی های جستجو و مهارت های سواد اطلاعاتی در روز 24 اسفند ماه 1399 ساعت 11:30 الی 13 برگزار می­‌کند.
 ١٦:٣٤ - 1399/12/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی
نشست مشترک دانشجویان علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان با شورای مرکزی انجمن علمی علم اطلاعات:
برای آشنایی با فعالیت ها و کارکردها، شورای مرکزی انجمن دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان نشست مشترکی با دانشجویان علم اطلاعات برگزار می کند.
 ١٠:١٨ - 1399/12/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
همکاری با انجمن
همکاری با انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی
انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان از شما دانشجوی گرامی دعوت به همکاری می کند:
 ١٤:٣٠ - 1399/11/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی گوگل فرم
کارگاه آموزشی Maxqda
مدرسه پاییزه روش پژوهش
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 49
 بازدید امروز : 19
 کل بازدید : 19189
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/5938
دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠
جشنواره اول کاریکاتور

اولین جشنواره کاریکاتور

نخستین جشنواره ملی کاریکاتور درحوزه کتاب، مطالعه و خواندن با دغدغه ارتباط بیشتر دانشجویان به عنوان سکانداران جامعه امروز کشور با مسئله کتاب و کتابخوانی  توسط انجمنهای علمی  دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی و گرافیک با همکاری کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه سمنان، معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان و نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد.

با اشاره به تاریخچه این جشنواره باید بیان کرد که این جشنواره نخستین جشنواره ای است که در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن در سطح کشور برای نخستین بار در دانشگاه سمنان با ارائه طرحی از سمت انجمن و گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه سمنان برگزار شد.

قریب به 50 اثر از برخی از شهرهای کشورمان از قبیل اصفهان، قم، ساری، اردبیل، تهران و سمنان به دبیر خانه جشنواره ارسال شد که از بین این آثار سه اثر طی مراحل داوری از سمت گروه ارتباط تصویر دانشگاه سمنان و هم چنین گروه علم اطلاعات دانشگاه سمنان به عنوان سه اثر برگزیده اولین جشنواره ملی کاریکاتور در حوزه کتاب، مطالعه و خواندن انتخاب شدند.

کلیه آثار ارسال شده به جشنواره در قالب کتابی با عنوان آثار منتخب اولین جشنواره ملی دانشجویی کاریکاتور حوزه کتاب، مطالعه و خواندن منتشر شد.

برای دریافت کتاب  اینجا کلیک کنید.


سایتهای مهم